▲ Uz augšu
Čats
Lai pievienotu ziņu, ienāc savā profilā!
Acos

Acos.lv «Filmas»!

Ievieto filmu spiežot "Iesūtīt"!


 • Ko vēlas sievietes 1305 0 0 Komēdija

  Ko vēlas sievietes (2000) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  Nikam Māršalam nudien nav problēmu ar sievietēm, un arī viņš pats sevi uzskata gluži vai par dāvanu visai cilvēces sievišķīgajai pusei. Taču tad notiek dīvains n... Lasīt tālāk »

 • Teds (Lat-Sub) 2705 0 3 Komēdija

  Teds (Lat-Sub) (2012) Latviešu valodā

  2.3 Ken_D Ir pagājuši 30 gadi, kopš piepildījās Džona bērnības sapnis, un viņa rotaļu lācis Teds atdzīvojās. Abi joprojām ir labākie draugi un dzīvokļa biedri. Kad Džona draudzene Lorija uzstāda ultimātu: "vai nu es, vai lācis!”, nāksies izdarīt izvēli.
 • Sekss un nekas vairāk (Lat-Sub) 1268 0 4 Komēdija

  Sekss un nekas vairāk (Lat-Sub) (2012) Latviešu valodā

  3.5 Ken_D Lai atgriestu savu neapmierināto bijušo draudzeni, konservatīvais grāmatvedis Džordans Abramss dabū palīdzību no Džūlijas - neaizspriedumainas eksotiskas dejotājas, kura nosūta viņu seksuālās pieredzes meklējumos, kas atver viņa priekšā stripklubu, masāžas salonu, transvestī... Lasīt tālāk »
 • Pasaules gals 1023 0 3 Komēdija

  Pasaules gals (2013) Angļu valodā

  5.0 Ken_D  "The World’s End” ir viena no tām retajām filmām, kuru ir veidojuši draugi un pilnīgi noteikti ne dēļ naudas. Un man ir pamats ticēt, ka tieši šādas filmas parasti ir tās pašas labākās.
 • Pols (Lat-sub) 1119 0 1 Komēdija

  Pols (Lat-sub) (2011) Latviešu valodā

  5.0 Ken_D Greiems (Saimons Pegs) un Klaivs (Niks Frosts) – draugi un īsteni zinātniskās fantastikas žanra fanātiķi dodas ceļojumā uz Ameriku. Netālu no 51. zonas viņi sastop citplanētieti vārdā Pols (lomu ieskaņojis Sets Rougens), kurš meklē iespēju, kā atgriezties mājās. Pola parādīš... Lasīt tālāk »
www.Acos.lv - Reģistrēties | Ienākt