▲ Uz augšu
Čats
Lai pievienotu ziņu, ienāc savā profilā!
Acos

 • 793 54 0 Filmas 720p

  Lidmašīnas

  0.0 Ken_D "Disney" studijas jaunās animācijas filmas varoņi šoreiz paceļas debesīs - tāsir dažādas lidmašīnas no visas pasaules. Stāsta centrā ir lauksaimniecības lidmašīna Dastijs, kurš ikdienā mēslo augus un – pačukstēsim noslēpumu – viņam ir bail no augstuma.Būdams vienkāršs lauku puisis, labsirdīgais Dastijs tomēr ir apņēmība... Lasīt tālāk »
 • 771 53 0 Filmas 720p

  Turbo

  0.0 Ken_D Nekas tā nekaitina temperamentīgo, par ātrumu sapņojošo gliemezi ar skanīgovārdu Turbo, kā nesteidzīgā ikdienas dzīve, lēnās sarunas un bremzētie kaimiņi. Kaislība uz ātrumu padara Turbo par svešinieku savu lēnīgo sugas brāļu vidū, kuriem sapņi par ātrumu liekas pilnīgs neprāts. Autonegadījums, kurā nokļūst Turbo, ... Lasīt tālāk »
 • 1813 51 0 Filmas 720p

  Madagaskara 3

  0.0 Ken_D Kā lauvam, zebrai, žirafei, nīlzirgam, bariņam pingvīnu, lemuru un pērtiķu tikt cauri Eiropai, nepievēršot sev lieku uzmanību? Alekss, Mārtijs, Melmans, Glorija un viņu draugi pievienojas ceļojošajam cirkam, cerībā atkal nokļūt mājās, Ņujorkā. Melmens iemācīsies staigāt pa virvi, karalis Džūljens neglābjami iemīlēsies...
 • 2300 122 0 Filmas 720p

  Ledus laikmets 4: Kontinentu dreifs

  0.0 Ken_D Menija meita Persika ir paaugusies un, droši vien tieši savu ekscentrisko oposumu tēvoču ietekmē kļuvusi par spurainu pusaudzi. Edijs un Krešs ir vairāk nekā gatavi nodot krustmeitai dzīves svarīgākās atziņas un kaskadieru triku tehnikas noslēpumus. Sids ir sajūsmā, kad uzrodas viņa sen zaudētā ģimene, taču prieki ... Lasīt tālāk »
 • 2553 128 0 Filmas 720p

  Nejaukais es 2

  0.0 Ken_D Atcerieties nejauko Gru, kurš kopā ar savu palīgu armiju nozaga mēnesi? Viņšatgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 2"! Tagad, kad Gru ir atstājis supernoziegumu plānošanu pagātnē, lai visu uzmanību veltītu Margo, Edītes un Agneses audzināšanai, Dr. Nefario un dzelteno palīdžu armijai ir ļoti daudz brīva laika.
 • 918 63 0 Filmas 720p

  Vāģi 2

  0.0 Ken_D Zibens Makvīns un Metriņš ir devušies galvu reibinošos piedzīvojumos - ir sākušās pasaulē prestižākās autosacīkstes, kurās tiks noskaidrots absolūtais čempions visās iespējamajās kategorijās. Makvīnam būs jāsacenšas ar labākajiem no labākajiem pašās bīstamākajās sacīkšu trasēs visā pasaulē, taču pats galvenais – viņš un Metriņš p... Lasīt tālāk »
 • 665 41 0 Filmas 720p

  Thor: The Dark World 2013

  0.0 Ken_D Sena rase, kuru vada atriebes kārais Malekits, ir iecerējusi Visuma deviņās valstībās sēt mūžīgu tumsu. Bojāeja draud arī planētai Zeme. Ļaunumam, ko nespēj uzveikt pat Odins un Asgārdas karaspēks, pretī stājas varenais atriebējs Tors. Toram jādodas visriskantākajā no ceļojumiem, kura laikā viņš atkal satiks Džeinu Fosteri, atkal... Lasīt tālāk »
 • 698 41 0 Filmas 1080p

  Snow White and the Huntsman

  0.0 Ken_D In a twist to the fairy tale, the Huntsman ordered to take Snow White into the woods to be killed winds up becoming her protector and mentor in a quest to vanquish the Evil Queen.
 • 711 127 0 Filmas 1080p

  Hours

  0.0 Ken_D A father struggles to keep his infant daughter alive in the wake of Hurricane Katrina.
 • 638 119 0 Filmas 1080p

  Iron Man 3

  0.0 Ken_D When Tony Stark's world is torn apart by a formidable terrorist called the Mandarin, he starts an odyssey of rebuilding and retribution.
...
www.Acos.lv - Reģistrēties | Ienākt