▲ Uz augšu
Čats
Lai pievienotu ziņu, ienāc savā profilā!
Acos

Acos.lv «Filmas»!

Ievieto filmu spiežot "Iesūtīt"!


 • Ģimenes lietas 1182 0 0 Drāma

  Ģimenes lietas (ASV) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  Kāda itin pārtikusi ģimene Ņujorkā: trīs Grombergu paaudzes. Patriarhs - Mitčels Gordons: jau sirms, ar lielu gadu nastu un dzīves pieredzi. Viņa dēls Alekss &ndas... Lasīt tālāk »

 • Hercogiene 2075 0 0 Drāma

  Hercogiene (2008) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  Devonšīras hercogiene Džordžiāna Spensere ir viena no 18.gadsimta skandalozākajām personībām. Hercogienes skaistums un harizma padarīja viņu slavenu, bet viņas kaislības, azarts un mīlas dēkas izpelnījās nosodījumu. Hercogienes kaislīgā dēka ar kādu jaunu politiķi izraisa... Lasīt tālāk »

 • Amerikāņu gangsteris 824 0 0 Drāma

  Amerikāņu gangsteris (2007) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  ASV Kinoakadēmijas balvu Oscar® ieguvēji Denzels Vašingtons un Rasels Krovs un ASV Kinoakadēmijas balvai Oscar® nominētais režisors Ridlijs Skots piedāvā patiesa stāsta ekranizējumu par narkobiznesa kulta personu 70.gadu Hārlemā krimināldrāmā "Amerikāņu gangs... Lasīt tālāk »

 • Izdomātā dzīve 1090 0 0 Drāma

  Izdomātā dzīve (2006) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  Kādu rītu Herolda Krika (Vils Farels) ierasto dzīves rutīnu iztraucē balss, kas detaļās apraksta katru viņa rīcību. Kad balss paziņo, ka Herlodu gaida pēkšņa nāve, viņš nolemj noskaidrot, kam pieder balss, kas stāsta viņa dzīvi, un pārliecināt viņu izmainīt šī stāsta traģ... Lasīt tālāk »

 • Brīnišķīgais prāts 1051 0 0 Drāma

  Brīnišķīgais prāts (2001) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  1947. gads. Džons Nešs ierodas Prinstonā. Viņš ir matemātikas ģēnijs. Šis cilvēks ir izstrādājis "spēļu teoriju" matemātikā, par ko savā laikā ieguva Nobela prēmiju. Valdība palūdz Džonam palīdzēt atkodēt Krievu šifrus, līdz ar ko viņš tiek iesaistīts šausminošā... Lasīt tālāk »

 • Sadursme 1016 0 0 Drāma

  Sadursme (2004) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  Viņi visi dzīvo Losandželosā un nākamajās 36 stundās viņu dzīves krustosies… Izmisis apgabala prokurors un viņa īgnā sieva. Persiešu veikala īpašnieks. Divi policijas detektīvi, kas ir mīļākie. Afroamerikāņu televīzijas režisors un viņa sieva. Meksikāņu atslēdzniek... Lasīt tālāk »

 • Varas spēles 1101 0 0 Drāma

  Varas spēles (2009) Latviešu valodā

  0.0 Daavitis

  ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs Rasels Krovs galvenajā lomā režisora Kevina Makdonalda (The Last King of Scotland) trillerī „Varas spēles”.
  Pievilcīgais un nesatricināmais ASV kongresmenis Stīvens Kolonss (Ben Affleck) ir savas politiskās p... Lasīt tālāk »

1-7 8-12
www.Acos.lv - Reģistrēties | Ienākt