▲ Uz augšu
Čats
Lai pievienotu ziņu, ienāc savā profilā!
Acos

Acos.lv «Filmas»!

Ievieto filmu spiežot "Iesūtīt"!


 • Bullet/Bullet (2014) (Rus-Sub) 1075 0 0 Asa sižeta

  Bullet/Bullet (2014) (Rus-Sub) (2014) Angļu valodā

  0.0 skytten Jaunais trilleris no direktors Lyon, kur Danny Trejo kalpojis par lodi šis segvārds ir nepiekāpīgs un brutāls. Policijas darbinieks, kas pēc būtības ir viņa dzīvē redz nesamierināmas un turpinās cīņu pret noziedzību. Briesmīgi kādu dienu viņam laupītājus nolaupīti viņa mazdē... Lasīt tālāk »
 • Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" (Lat-Sub) 1088 0 0 Asa sižeta

  Slepenā operācija "30 pēc pusnakts" (Lat-Sub) (2012) Latviešu valodā

  0.0 Ken_D Desmit gadus labākie armijas un izlūkdienestu speciālisti visā pasaulē slepus strādāja, nodevušies vienam mērķim: notvert pasaules bīstamāko noziedznieku - starptautiskās teroristu organizācijas "Al Qaeda" līderi Osamu bin Ladenu. Galu galā tas izdevās nelielai CIP grupai. P... Lasīt tālāk »
 • Nekrietnās spēles (Lat-sub) 1858 0 0 Asa sižeta

  Nekrietnās spēles (Lat-sub) (2013) Latviešu valodā

  0.0 Ken_D Čārlijs, kuru atveido Metjū Guds, pārvācas pie pēc tēva nāves nomāktās Indias, kuras lomā ir iejutusies Mia Vasikovska un viņas garīgi un emocionāli nestabilās mātes Evelīnas, kuru attēlo Nikola Kidmena. Ar laiku rodas šaubas par tēvoča patiesajiem apciemojuma nolūkiem...
 • Transā (Lat-sub) 1069 0 0 Asa sižeta

  Transā (Lat-sub) (2013) Latviešu valodā

  0.0 Ken_D Izsoles nama darbinieks Saimons ir izplānojis gleznas zādzību, taču, būdams tāls no kriminālās pasaules, noalgo šim darbam pieredzējušus zagļus. Laupīšanas laikā notiek incidents, kurā Saimons saņem sitienu pa galvu, zaudē samaņu un pamostas slimnīcā ar daļēju amnēziju. Glez... Lasīt tālāk »
 • Aizmirstība (Lat-sub) 949 0 0 Asa sižeta

  Aizmirstība (Lat-sub) (2013) Latviešu valodā

  0.0 Ken_D „Tron: Legacy” režisora jaunā filma!Bijušais karavīrs tiek nosūtīts uz planētu, kur viņa ikdienas uzdevums ir patrulēt. Kāda negaidīta ceļotāja ierašanās uz planētas raisa viņā šaubas par to, ko viņš zina par šo planētu, par savu misiju un par sevi pašu.
 • Ceļvedis 1072 0 0 Asa sižeta

  Ceļvedis (2007) Latviešu valodā

  0.0 Ken_D Ziemeļamerika, 600 gadi pirms Kolumba ierašanās. Mežonīgie vikingi metas nāvi un iznīcību nesošā cīņā ar Jaunās pasaules aizstāvjiem, piepildot šo aizraujošo filmu ar spīvām kauju ainām un elpu aizraujošu, pirmatnēju vardarbību.
 • Pērsijs Džeksons: Monstru jūra (Lat-sub) 2635 0 3 Asa sižeta

  Pērsijs Džeksons: Monstru jūra (Lat-sub) (2013) Latviešu valodā

  2.3 Ken_D  Lai nepieļautu ļaunuma iebrukumu cilvēku pasaulē, Pērsijam ir jāatrod leģendārā Zelta aunāda. Taču, lai izpildītu savu uzdevumu, viņam ir jādodas briesmu pilnā odisejā pāri Monstru jūrai un jāmet izaicinājums visneiedomājamākajiem nezvēriem un radībām, kuri mēģinās viņ... Lasīt tālāk »
1-7 8-10
www.Acos.lv - Reģistrēties | Ienākt