▲ Uz augšu
Čats
Lai pievienotu ziņu, ienāc savā profilā!
Acos


 • 1043 76 0 Filmas 720p

  Lidmašīnas

  0.0 Ken_D "Disney" studijas jaunās animācijas filmas varoņi šoreiz paceļas debesīs - tāsir dažādas lidmašīnas no visas pasaules. Stāsta centrā ir lauksaimniecības lidmašīna Dastijs, kurš ikdienā mēslo augus un – pačukstēsim noslēpumu – viņam ir bail no augstuma.Būdams vienkāršs lauku puisis, labsirdīgais Dastijs tomēr ir apņēmība... Lasīt tālāk »
 • 1218 71 0 Filmas 720p

  Turbo

  0.0 Ken_D Nekas tā nekaitina temperamentīgo, par ātrumu sapņojošo gliemezi ar skanīgovārdu Turbo, kā nesteidzīgā ikdienas dzīve, lēnās sarunas un bremzētie kaimiņi. Kaislība uz ātrumu padara Turbo par svešinieku savu lēnīgo sugas brāļu vidū, kuriem sapņi par ātrumu liekas pilnīgs neprāts. Autonegadījums, kurā nokļūst Turbo, ... Lasīt tālāk »
 • 2105 68 0 Filmas 720p

  Madagaskara 3

  0.0 Ken_D Kā lauvam, zebrai, žirafei, nīlzirgam, bariņam pingvīnu, lemuru un pērtiķu tikt cauri Eiropai, nepievēršot sev lieku uzmanību? Alekss, Mārtijs, Melmans, Glorija un viņu draugi pievienojas ceļojošajam cirkam, cerībā atkal nokļūt mājās, Ņujorkā. Melmens iemācīsies staigāt pa virvi, karalis Džūljens neglābjami iemīlēsies...
 • 2658 169 1 Filmas 720p

  Ledus laikmets 4: Kontinentu dreifs

  3.0 Ken_D Menija meita Persika ir paaugusies un, droši vien tieši savu ekscentrisko oposumu tēvoču ietekmē kļuvusi par spurainu pusaudzi. Edijs un Krešs ir vairāk nekā gatavi nodot krustmeitai dzīves svarīgākās atziņas un kaskadieru triku tehnikas noslēpumus. Sids ir sajūsmā, kad uzrodas viņa sen zaudētā ģimene, taču prieki ... Lasīt tālāk »
 • 2912 182 0 Filmas 720p

  Nejaukais es 2

  0.0 Ken_D Atcerieties nejauko Gru, kurš kopā ar savu palīgu armiju nozaga mēnesi? Viņšatgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 2"! Tagad, kad Gru ir atstājis supernoziegumu plānošanu pagātnē, lai visu uzmanību veltītu Margo, Edītes un Agneses audzināšanai, Dr. Nefario un dzelteno palīdžu armijai ir ļoti daudz brīva laika.
 • 1945 187 3 Filmas 720p

  Vāģi 2

  3.0 Ken_D Zibens Makvīns un Metriņš ir devušies galvu reibinošos piedzīvojumos - ir sākušās pasaulē prestižākās autosacīkstes, kurās tiks noskaidrots absolūtais čempions visās iespējamajās kategorijās. Makvīnam būs jāsacenšas ar labākajiem no labākajiem pašās bīstamākajās sacīkšu trasēs visā pasaulē, taču pats galvenais – viņš un Metriņš p... Lasīt tālāk »
 • 861 52 0 Filmas 720p

  Thor: The Dark World 2013

  0.0 Ken_D Sena rase, kuru vada atriebes kārais Malekits, ir iecerējusi Visuma deviņās valstībās sēt mūžīgu tumsu. Bojāeja draud arī planētai Zeme. Ļaunumam, ko nespēj uzveikt pat Odins un Asgārdas karaspēks, pretī stājas varenais atriebējs Tors. Toram jādodas visriskantākajā no ceļojumiem, kura laikā viņš atkal satiks Džeinu Fosteri, atkal... Lasīt tālāk »
www.Acos.lv - Reģistrēties | Ienākt