▲ Uz augšu
Čats
Lai pievienotu ziņu, ienāc savā profilā!
Acos
Jaunākie komentāri
?
Posted: Ken_D
:'(
Posted: Daavitis
dasdas
Posted: Daavitis
dasd
Posted: Daavitis
csa
Posted: Daavitis
Būš ok!
Posted: Daavitis
Ir ok?
Posted: Daavitis
Kā iet?
Posted: Daavitis
dsadasdasdas
Posted: Daavitis
dasdasdasd
Posted: Daavitis
dasdasdas
Posted: Daavitis
dasdasd
Posted: Daavitis
dasdas
Posted: Daavitis
dasdas
Posted: Daavitis
dasdas
Posted: Daavitis
dsadada
Posted: Daavitis
dsadas
Posted: Daavitis
dasdasd
Posted: Daavitis
dasd
Posted: Daavitis
dasd
Posted: Daavitis
Komentārs
Acos

 • 1286 279 0 Telefonam Android

  Iron Pants

  0.0 Ken_D Iron Pants - spēle ir līdzīga "Flappy Bird", taču daudz, daudz grūtāka. Mans rekords - 7. Neiesaku spēlēt tiem, kuriem ir vāji nervi. :D
  Spēli var lejupielādēt šeit vai arī google play, ja ir pieejams internets telefonā - https://play.google.com/store/apps/details?id=air.e2applets.ironpants
 • 1323 245 1 Telefonam Android

  Minecraft Pocket Edition

  3.0 Ken_D Jaunā minecraft pocket edition daļa v0.8.1.
 • 1241 66 0 Telefonam Android

  Flappy Bird

  0.0 Ken_D Kā jau daži ir pamanījuši jaunumus, ka Flappy Bird spēlīte ir izņemta no google play un apple veikala, taču, ja vēlies spēli, to vari lejupielādēt šeit bez problēmām un spēlēt! :)
  Lejupielādējot spēli, ielādējam to savā mobilajā ierīcē un ieinstalējam.
  Spēlē ir jāspaida ar pirkstu pa ekrānu, lai putns lēkātu un nedr... Lasīt tālāk »
 • 1258 55 0 Datoram Spēles

  Call of Duty Ghosts-RELOADED

  0.0 Ken_D Call of Duty: Ghosts is an extraordinary step forward for one of the largest entertainment franchises of all-time. This new chapter in the Call of Duty franchise features a new dynamic where players are on the side of a crippled nation fighting not for freedom, or liberty, but simply to survive.
 • 1040 76 0 Filmas 720p

  Lidmašīnas

  0.0 Ken_D "Disney" studijas jaunās animācijas filmas varoņi šoreiz paceļas debesīs - tāsir dažādas lidmašīnas no visas pasaules. Stāsta centrā ir lauksaimniecības lidmašīna Dastijs, kurš ikdienā mēslo augus un – pačukstēsim noslēpumu – viņam ir bail no augstuma.Būdams vienkāršs lauku puisis, labsirdīgais Dastijs tomēr ir apņēmība... Lasīt tālāk »
 • 1202 71 0 Filmas 720p

  Turbo

  0.0 Ken_D Nekas tā nekaitina temperamentīgo, par ātrumu sapņojošo gliemezi ar skanīgovārdu Turbo, kā nesteidzīgā ikdienas dzīve, lēnās sarunas un bremzētie kaimiņi. Kaislība uz ātrumu padara Turbo par svešinieku savu lēnīgo sugas brāļu vidū, kuriem sapņi par ātrumu liekas pilnīgs neprāts. Autonegadījums, kurā nokļūst Turbo, ... Lasīt tālāk »
 • 2103 68 0 Filmas 720p

  Madagaskara 3

  0.0 Ken_D Kā lauvam, zebrai, žirafei, nīlzirgam, bariņam pingvīnu, lemuru un pērtiķu tikt cauri Eiropai, nepievēršot sev lieku uzmanību? Alekss, Mārtijs, Melmans, Glorija un viņu draugi pievienojas ceļojošajam cirkam, cerībā atkal nokļūt mājās, Ņujorkā. Melmens iemācīsies staigāt pa virvi, karalis Džūljens neglābjami iemīlēsies...
 • 2653 169 1 Filmas 720p

  Ledus laikmets 4: Kontinentu dreifs

  3.0 Ken_D Menija meita Persika ir paaugusies un, droši vien tieši savu ekscentrisko oposumu tēvoču ietekmē kļuvusi par spurainu pusaudzi. Edijs un Krešs ir vairāk nekā gatavi nodot krustmeitai dzīves svarīgākās atziņas un kaskadieru triku tehnikas noslēpumus. Sids ir sajūsmā, kad uzrodas viņa sen zaudētā ģimene, taču prieki ... Lasīt tālāk »
 • 2908 182 0 Filmas 720p

  Nejaukais es 2

  0.0 Ken_D Atcerieties nejauko Gru, kurš kopā ar savu palīgu armiju nozaga mēnesi? Viņšatgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 2"! Tagad, kad Gru ir atstājis supernoziegumu plānošanu pagātnē, lai visu uzmanību veltītu Margo, Edītes un Agneses audzināšanai, Dr. Nefario un dzelteno palīdžu armijai ir ļoti daudz brīva laika.
 • 1926 187 3 Filmas 720p

  Vāģi 2

  3.0 Ken_D Zibens Makvīns un Metriņš ir devušies galvu reibinošos piedzīvojumos - ir sākušās pasaulē prestižākās autosacīkstes, kurās tiks noskaidrots absolūtais čempions visās iespējamajās kategorijās. Makvīnam būs jāsacenšas ar labākajiem no labākajiem pašās bīstamākajās sacīkšu trasēs visā pasaulē, taču pats galvenais – viņš un Metriņš p... Lasīt tālāk »
1-10 11-20 21-23
www.Acos.lv - Reģistrēties | Ienākt